Tenderlər

Dövlət universiteti İKT avadanlıqları alır - TENDER

Dövlət universiteti İKT avadanlıqları alır - TENDER | FED.az
09:06 11 İyul 2020

İqtisad Universitetinin Zaqatala Filalı tender elan edir.

Eləcə də bax: "Baktelecom" 3000 ədəd modem alır - TENDER

FED.az xəbər verir ki, universitet İKT avadanlıqlarının satın alır.

Əlaqə: baş mühasib - Darçınov Daşqın Ramazan: 0242252157, mob 0703773413

Təşkilatın ünvanı: Zaqatala şəh., Ə.Rəcəbli küç. 4

Başlıq

Miqdar

 

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

7

ədəd

HDMI kabel 15 metr

17

ədəd

Proyektor üçün kranşteynlər

17

ədəd

Proyektor Epson EB-X400

17

ədəd

Elektron tribunalar üçün PC-lər (HP 290 G2 MicroTower (Intel® Core™ i3-8100/ DDR4 4 GB/ HDD 500 GB/ HP LV2011 20-inch/ DVD-RW))

32

ədəd

5060 60kv + SNMP Card

1

ədəd

VLAN-lara uyğun 7 müxtəlif rəngdə patch

156

ədəd

12 port optik patch panel

1

ədəd

Quraşdırma və sazlanma

1

ədəd

Cisco FlexStack 50cm stacking cable

2

ədəd

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module

2

ədəd

Power Cord Europe, Right Angle

2

ədəd

SNTC-8X5XNBD Catalyst 2960-X 24 GigE, 4 x 1G SFP, LAN

2

ədəd

Catalyst 2960-X 24 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base

2

ədəd

SOLN SUPP 8X5XNBD Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W 4 x 1G S

7

ədəd

Catalyst 2960-X FlexStack-Extended Fiber

7

ədəd

Power Cord Europe, Right Angle

7

ədəd

Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base

7

ədəd

3200 Next Generation Threat Prevention Appliance

1

ədəd

IP daxili kameral DS-2CD2143G0-I, 4 MP

4

ədəd

Kabel kanalı 16x16

200

m

Digər xəbərlər